YubiKey (7.x-2.2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Body
os: Мидис

en: user
os: архайæг

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Settings
os: Амонæнтæ
