YubiKey (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
ta: பொதுஇருப்புகளை மீளமைக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Block
ta: கட்டம்
