YubiKey (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: user
el: χρήστης

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Available variables are:
el: Οι διαθέσιμες μεταβλητές είναι:

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: You must enter one or more recipients.
el: Πρέπει να ορίσετε έναν ή περισσότερους παραλήπτες.

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
el: Παράδειγμα: 'webmaster@yoursite.com' ή 'sales@yoursite.com'. Για να ορίσετε πολλούς παραλήπτες, διαχωρίστε τις διευθύνσεις e-mail με κόμματα.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
el: Το %recipient δεν είναι έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: Password field is required.
el: Το πεδίο του κωδικού είναι υποχρεωτικό.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">YubiKey module</a>.
el: Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το εγχειρίδιο ρύθμισης και προσαρμογής, <a href="@handbook">μονάδα YubiKey</a>.

en: cURL library
el: Βιβλιοθήκη cURL

en: Username or e-mail address
el: Όνομα λογαριασμού ή διεύθυνση e-mail

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
el: Συγγνώμη, αλλά το %name δεν αναγνωρίζεται ως όνομα χρήστη ή διεύθυνση e-mail.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
el: Περαιτέρω οδηγίες έχουν σταλεί στη διεύθυνση e-mail σας.
