YubiKey (7.x-2.3) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: You must enter one or more recipients.
ku: پێویستە یەک یان زیاتر وەرگر دەسنیشان بکەیت.

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Login attempt failed for %user.
ku: چونە ژورەوە سەرکەتوو نەبوو بۆ بەکارهێنەری %user.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
ku: %recipient ئیمێلێکی درووست نییە.

en: Password field is required.
ku: بۆشایی وشەی نهێنی پێویستە.

en: Username or e-mail address
ku: ناوی تێپەڕبوون یان ئیمێل

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ku: زانیاری و ڕێنیشاندانی زیاتر بۆ ئیمێلەکەت ناردراون.
