YubiKey (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Body
oc: Còs

en: user
oc: utilizaire

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Available variables are:
oc: Las variablas disponiblas son  :

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Recipients
oc: Destinataris

en: You must enter one or more recipients.
oc: Vos cal picar un o mantun destinatari.

en: API key
oc: Clau API

en: Blocked
oc: Blocat

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
oc: Exemple  : « webmestre@vostresite.com » o « comercial@vostresite.com,suport@vostresite.com ». Per picar mantun destinatari, separatz cada adreça electronica per una virgula.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
oc: %recipient es pas una adreça de corrièr electronic valida.

en: Password field is required.
oc: Lo camp senhal es obligatòri.

en: Username or e-mail address
oc: Nom d'utilizaire o adreça electronica.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
oc: O planhèm, %name es pas reconegut coma un nom d'utilizaire o una adreça de corrièr electronic.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
oc: D'instruccions detalhadas son estadas mandadas a vòstra adreça electronica.
