YUI Grid (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Page width
fr: Largeur de la page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
