YUI Grid (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி

en: Secondary menu
ta: இரண்டாம்தரப் பட்டி
