YUI Grid (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü
