YUI Grid (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Page width
pl: Szerokość strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych
