YUI Grid (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
