YUI Grid (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
