YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
