YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Page width
de: Seitenbreite

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü
