YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
