YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
