YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
