YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: px
mn: пиксел

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
