YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Page width
ru: Ширина страницы

en: Sidebar width
ru: Ширина боковой панели

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню
