YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Footer
sr: Подножје

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
