YUI Grid (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü
