YUI Grid (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sidebar width
nl: Zijbalk breedte

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Sidebar location
nl: Positie voor de zijbalk
