YUI Grid (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
