YUI Grid (7.x-3.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
