YUI Grid (7.x-3.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
