YUI Grid (7.x-3.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu
