YUI Grid (7.x-3.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: px
hi: पिक्सेल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम
