YUI Grid (7.x-3.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Secondary menu
it: Menu secondario
