YUI Grid (7.x-3.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
