YUI Grid (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Page width
sv: Sidbredd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
