YUI Grid (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
