YUI Grid (7.x-3.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Main menu
nn: Hovudmeny
