YUI Grid (7.x-3.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
