YUI Grid (7.x-3.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Page width
id: Lebar halaman

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
