YUI Grid (7.x-3.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
