YUI Grid (7.x-3.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku
