YUI Grid (7.x-3.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Normalize
kn: ಸಾಮಾನ್ಯಗೊಳಿಸು

en: Main Menu
kn: ಮುಖ್ಯ ಪರಿವಿಡಿ
