YUI Grid (7.x-3.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main Menu
vi: Trình đơn chính
