YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ
