YUI Grid (7.x-3.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
