YUI Grid (7.x-3.4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Page width
ja: ページ幅

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Main Menu
ja: メインメニュー
