YUI Grid (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
