YUI Grid (7.x-3.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Responsive layout
pt: Layout responsivo
