YUI Grid (7.x-3.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: px
uk: пікс

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Normalize
uk: Нормалізувати

en: Sidebar
uk: Панель

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: Secondary Menu
uk: Другорядне меню
