Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Theme
be: Тэма

en: Media
be: Мультымедыя

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
