Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Media
cs: Média

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Black
cs: Černý

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
