Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Theme
da: Tema

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: Black
da: Sort

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
