Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Media
de: Medien

en: Visibility settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen

en: Silver
de: Silber

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Black
de: Schwarz

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten
