Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Theme
fr: Thème

en: Media
fr: Média

en: Visibility settings
fr: Paramètres de visibilité

en: Silver
fr: Argent

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Black
fr: Noir

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
