Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Media
he: מדיה

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Black
he: שחור

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
