Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Theme
hi: थीम

en: Media
hi: मीडिया

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: Black
hi: काला
